Порошенко ввів в дію секретне рішення РНБО про випробування зброї

Сегодня
Порошенко ввів в дію секретне рішення РНБО про випробування зброї

Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким вводиться в дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) від 2 травня "Про невідкладні заходи щодо забезпечення проведення випробувань озброєння і військової техніки в Україні".

Президентський указ №162 / 2018 від 13 червня оприлюднила прес-служба глави держави. При цьому текст самого рішення РНБО не публікується, оскільки, згідно з повідомленням, позначений "для службового користування".

Контроль за виконанням указу покладено на секретаря РНБО Олександра Турчинова, а вступає в силу президентський указ від дня його опублікування.

Нагадаємо, в кінці травня Турчинов прокоментував випробування американського протитанкового ракетного комплексу Javelin і порівняв його з українським аналогом "Стугна". Раніше військові експерти відзначали, що українські аналоги ПТРК, зокрема "Стугна", відрізняються більшою дальністю стрільби і безпекою для бійця, ніж Javelin.

Раніше Порошенко на засіданні РНБО запропонував розширити межі українських випробувальних полігонів для того, щоб була можливість проводити випробування нових видів озброєнь. Говорячи про ракети, які наразі випробовуються, Порошенко зазначив, що значно зросла дальність і точність такого озброєння, підтвердженням чому стали останні випробування.