Чиновники Білого дому хочуть позбутися від Трампа, - колишній прес-секретар Скарамуччі

Цензор.НЕТ
Чиновники Білого дому хочуть позбутися від Трампа, - колишній прес-секретар Скарамуччі

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Бі-Бі-Сі, про це заявив в ефірі ABC News колишній директор з комунікацій Білого дому Ентоні Скарамуччі, який залишив посаду за 10 днів після призначення.

"Що зараз відбувається у Вашингтоні: президент не є представником політичного істеблішменту, тому з якоїсь причини люди прийняли рішення, що хочуть позбутися його", - сказав він.

За його словами, у Вашингтоні, в тому числі в Білому домі, є люди, які "не обов'язково сприяють інтересам президента чи дотримуються його порядку". Скарамуччі вважає, що Трампу необхідно залучити до роботи "більше лояльних людей", щоб продовжувати працювати.

Читайте також: Влада Венесуели звинуватила Трампа в зазіханні на суверенітет

Після призначення в Білий дім колишній фінансист Ентоні Скарамуччі відразу ж опинився в центрі скандалу. Директор з комунікацій в телефонній розмові з репортером нецензурно висловився про двох колег: колишнього голову адміністрації Райнса Прібуса і радника президента Стіва Беннона. У підсумку він був звільнений через 10 днів після свого призначення: Скарамуччі вдалося пропрацювати з 21 липня по 1 серпня.