Розпусний продюсер намагався спокусити неповнолітню Кейт Бекінсейл

АСН
Розпусний продюсер намагався спокусити неповнолітню Кейт Бекінсейл
Розпусний продюсер намагався спокусити неповнолітню Кейт Бекінсейл

Кейт Бекінсйел стала черговою акторкою, яка заявила, що стала жертвою сексуальних злочинів відомого голлівудського продюсера Харві Вайнштейна. Суперзірка Кейт Бекінсейл повідомила, що Вайнштейн чіплявся до неї, коли вона була неповнолітньою.

На своїй сторінці в Instagram вона написала цю інформацію, додавши до посту архівне фото. Вона повідомила, що була запрошена на зустріч із Харві Вайнштейном у готель "Савой".

"Мені було 17. Я думала, це буде конференц-зал. Коли приїхала, на рецепції мені сказали піднятися до його кімнати. Він відкрив двері в халаті. Після того, як я відмовилася від алкоголю і нагадала, що була в школі вранці, я пішла. Через кілька років він запитував мене, чи не чіплявся до мене на першій зустрічі. Я зрозуміла, що він вже не пам'ятає, що домагався мене чи ні", - стверджує актриса.

Кейт наголошує: кілька разів відмовляла йому роками в професійному плані, часто ці відмови завершувались криками Харві на неї. За словами Бекінсейл, така поведінка негативно позначилася на її кар'єрі. Нагадаємо, відразу кілька актрис заявили про те, що Вайнштейн їх розбещував і всіляко домагався. Серед них - Анджеліна Джолі.