Відомого фотографа Брюса Уебера звинуватили в сексуальних домаганнях

Новое Время
Відомого фотографа Брюса Уебера звинуватили в сексуальних домаганнях

Відомого фешн-фотографа 71-річного Брюса Уебера звинуватили в сексуальних домаганнях. Про це пише USA Today.

Модель Марк Рікетсон зізнався, що фотограф вів себе неналежним чином, коли він у 18 років прийшов до нього на кастинг. За словами чоловіка, Вебер під час зйомки просив повністю роздягатися і пестити себе. «Він хапав мене за руку, водив нею по моєму тілу і геніталіям... після чого поклав мою руку на свої геніталії. Наприкінці цього все він мене поцілував », - розповів Рікетсон. Він також додав, що був молодий, тому заціпенів від такої поведінки, в результаті якої відчував себе використаним і приниженим. «Я вже подав позов проти Уебера», - зазначив чоловік.

Публікація від Mark Ricketson (@markricketson) Лис 6 2017 о 12:13 PST

Про схожий випадок два роки тому розповідав модель Джейсон Бойс. Він також зазначив, що фотограф запрошував його на кастинг, де просив роздягнутися і пестити себе. Це сталося 13 років тому, проте тільки тоді знайшов в собі сили, щоб виступити.

Публікація від Jason Boyce (@jasonmboyce) Авг 16 2017 о 9:27 PDT

Як розповіла адвокат Рікетсона і Бойса, Ліза Блум, при роботі над позовом, вона зіткнулася з жорстокою реальністю. «Я розмовляла з іншими молодими чоловіками, які занадто боятися заявити про приниження, тому що можуть втратити кар'єру. Деякі навпаки, зв'язалися зі мною, щоб підтримати Рікетсона і Бойса. Вони розповіли, що після пережитих принижень більше не могли працювати в моделінгу», - зазначила Блум.

Брюс Вебер - відомий фешн-фотограф, чия кар'єра триває більше 50 років. Він працював з провідними світовими виданнями і знімав знаменитостей світової величини.

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE в Facebook