У бюджеті на 2018 року збільшать витрати на енергоефективність

АСН
У бюджеті на 2018 року збільшать витрати на енергоефективність
У бюджеті на 2018 року збільшать витрати на енергоефективність

Уряд до другого читання Держбюджету на 2018 рік збільшить витрати на енергоефективність. Про це на засіданні Кабміну заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає кореспондент АСН.

«Питання енергозбереження є одним з пріоритетів. Ми заклали 400 млн грн на програму, і на Фонд енергоефективності ще 400 млн. Всього 800 млн грн. Ми думаємо про те, що нам потрібно збільшити цю цифру, зокрема на Фонд», - заявив він.

В ході засідання Кабміну виступила член Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу та нардеп Олена Бабак, яка наголосила на необхідності збільшення фінансування енергозбереження наступного року. «До другого читання ми збалансуємо наші можливості... Протягом 2 тижнів ми будемо допрацьовувати ці пропозиції», - пообіцяв Гройсман.

Нагадаємо, 14 листопада Рада схвалила постанову про пропозиції і висновки депутатів до проекту Закону «Про Державний бюджет України на 2018 рік» під номером 70001. За це проголосували за основу 265 і в цілому 260 нардепів.

Як зазначив Гройсман, держбюджет на 2018 рік має бути ухвалений до 10 грудня. За його словами, проект бюджету був вчасно внесений у парламент і над ним працювали якісно всі учасники процесу.

Також читайте наші найцікавіші новини у ASN Telegram, Facebook та Twitter