У Верховну Раду можуть бути подані два нових подання на зняття недоторканності з депутатів – Луценко

Гордон
У Верховну Раду можуть бути подані два нових подання на зняття недоторканності з депутатів – Луценко

Найближчим часом до Верховної Ради можуть надійти подання Генеральної прокуратури України на зняття депутатської недоторканності. Про це генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив на брифінгу, який транслювала у Facebook спікер генпрокурора Лариса Сарган.

"Ми на фінальній стадії підготовки подання у справі одного з народних депутатів, який перешкоджав журналістській діяльності прямо у стінах Верховної Ради. У п'ятницю у мене відбудеться нарада з колегами з НАБУ і САП (Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура. – "ГОРДОН"), які, імовірно, будуть подавати на мій підпис матеріали щодо незаконного збагачення одного з народних депутатів", – сказав генпрокурор.

За його словами, "великого щастя" він від цього не відчуває.

"Боюся, буде ще не один раз протягом найближчих місяців", – заявив Луценко.

Він зазначив, що мова йде "не про боротьбу з парламентом, а про партнерство з парламентом для очищення його від людей, які, імовірно, порушили закон".

Сьогодні Луценко анонсував подання на позафракційного народного депутата Надію Савченко, якщо вона не прийде на допит до слідчого Служби безпеки України у справі глави "Офіцерського корпусу" Володимира Рубана.