У Лондоні знайшли мертвим російського олігарха-втікача з оточення Березовського

ZAXID.NET 20

У лондонському будинку знайшли мертвим пов'язаного з Березовським російського олігарха Миколу Глушкова, який отримав політичний притулок у Великій Британії. Причина смерті Глушкова поки невідома, пише The Guardian.

При цьому повідомляється, що загиблий був близьким другом іншого олігарха-втікача Бориса Березовського, чиє тіло було виявлено у лондонському будинку його дружини 23 березня 2013 року.

Причини смерті Глушкова наразі невідомі.

Як наголошується, у 2011 році він дав свідчення у судовій справі за позовом Березовського проти олігарха Романа Абрамовича, який співпрацює владою РФ.

Як інформував ZAXID.NET, що 4 березня колишній російський подвійний агент Сергій Скрипаль і його дочка були знайдені без свідомості на лавці в торговому центрі The Maltings у Солсбері, після чого були госпіталізовані в реанімацію. За попередніми даними, вони, а також ще кілька випадкових громадян, зазнали впливу отруйної речовини нервово-паралітичної дії.

Влада Великобританії підозрює, що до отруєння причетні спецслужби Росії, і вже пригрозила РФ частковим бойкотом ЧС-2018 з футболу та новими санкціями.