"Россия-24" та інші: СБУ заблокувала трансляцію кількох російських телеканалів

5 канал

На Житомирщині СБУ спільно з Нацрадою з питань телебачення і радіомовлення блокували трансляцію чотирьох заборонених до розповсюдження російських телеканалів. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на прес-службу СБУ у Житомирській області.

"Власник одного із місцевих розважальних закладів транслював телеканали "РТР-Планета", "Российский информационный канал "Россия-24", "ТНТ" та "НТВ Мир", в сюжетах яких поширюється російська пропаганда, популяризується держава-агресор і викривлено трактуються події, що відбуваються в нашій державі та на тимчасово окупованих територіях", - зазначається у повідомленні.

Згідно рішення Нацради, їх було вилучено з Переліку іноземних каналів, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і чинному законодавству.

Також повідомляється, що за результатами спільної перевірки та завдяки проведеній співбесіді підприємець привів свою діяльність у відповідність до умов чинного законодавства і вилучив заборонені канали з переліку доступних для перегляду.