Генпрокуратура викликала на допит 17 жовтня Януковича, Захарченко і Коряка

Гордон
Генпрокуратура викликала на допит 17 жовтня Януковича, Захарченко і Коряка

Генеральна прокуратура України викликала на допит як підозрюваних колишнього президента України Віктора Януковича, екс-міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка та екс-начальника міліції Києва Валерія Коряка. Про це йдеться на сайті ГПУ.

Януковичу необхідно з'явитися 17 жовтня об 11.30 для участі у проведенні слідчих і процесуальних дій управління з розслідування злочинів, учинених злочинними організаціями, Генпрокуратури за адресою: Київ, вул. Борисоглібська, 18.

Захарченку слід з'явитися на допит 17 жовтня о 9.30, а Коряку – о 10.30 за аналогічною адресою.

Януковича, Захарченка і Коряка підозрюють у незаконному позбавленні волі митрополита Олександра Драбинка – помічника нині покійного предстоятеля Української православної церкви Московського патріархату Володимира. За версією слідства, у такий спосіб Янукович намагався натиснути на Володимира і змусити його піти з посади, а потім призначити більш лояльного до влади главу УПЦ МП.

3 січня 2017 року Печерський суд Києва дозволив затримати Януковича, 25 липня дав дозвіл на заочне розслідування щодо Захарченка, а 11 серпня дозволив заочне слідство стосовно Коряка у справі Драбинка.

Підозрюваним у цій справі також є народний депутат від Опозиційного блоку Вадим Новинський, якого Верховна Рада у грудні дозволила притягнути до кримінальної відповідальності.