Ніякого фотошопу: Пом’ятий Путін «підірвав» мережу

ZIK

Російський опозиціонер, громадський активіст та блогер Олександр Хоц пожартував над виразом обличчя Володимира Путіна, коли останній підшукував слова, пояснюючи, чому зірвалася зустріч з Трампом.

Про це Олександр написав на своїй сторінці в Facebook.

Блогер надав скріншот, де видно розстроєне особа Путіна. Хоц уточнив, що на зображенні немає ніякого фотошопу.

Активіст вважає, що прямо визнати, що Трамп знехтував зустріччю, Путін не міг, оскільки використовує «картинку» переговорів виключно заради виходу зі світової ізоляції і спростування ролі ізгоя.

Активіст додав, що пояснити небажання Трампа зустрічатися, не втрачаючи обличчя, дійсно, складна задача, тому залишається вимучувати слова провини власних працівників адміністрації, які «не змогли організувати зустріч».

«Будуть покарані,» – обіцяє Путін.

Риси психологічного портрета пройдисвіта: максимально зняти з себе відповідальність за особисті гріхи. Хто винен в ізоляції Росії? – злісний Захід, НАТО, наклепники-журналісти, лицемірні європейці, – а тепер і співробітники кремлівської адміністрації.. (Нікому довіряти не можна, всюди зрада!) Улюблений сталінський принцип: чим небезпечніше для режиму обстановка, тим жорсткіше внутрішні репресії. Але другий раз історія повторюється як фарс», – пише Олександр.

Читайте також: У мережі висміяли зріст Путіна: Висота президента РФ щоразу змінюється