Гройсман оголосив про початок проекту будівництва об'їзної у Львові (КАРТА)

Експрес 2
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман анонсував тендер на розробку проектної документації будівництва Північної об'їзної автомобільної дороги Львова в рамках розвитку транспортного коридору Балтія - Чорне море "Go Highway" (Гданськ - Одеса).
Про це йдеться в повідомленні глави уряду в Facebook.
"Найближчим часом буде оголошений тендер на розробку проектної документації на будівництво однієї з його (коридору - ред.) частин - Північної об'їзної автомобільної дороги Львова протяжністю 24 км з 4 смугами для руху", - написав Гройсман.
Він наголосив, що будівництво доріг сприятиме кращій логістиці, розвитку регіонів та підвищення престижу України. "Будуючи дороги, ми в тому числі розвиваємо українську економіку", - зазначив Прем'єр-міністр.
Згідно з даними, опублікованими на офіційному сайті Державного агентства автомобільних доріг України, вже погоджено технічне завдання на розробку проектної документації для будівництва цієї дороги (( http://ukravtodor.gov.ua/press/news/ukravtodor hotovyi oholosyty tender na rozrobku proektnoi dokumentatsii dlia budivnytstva pivnichnoi ob yiznoi dorohy m lviv.html).
Північна об'їзна дорога м Львів з'єднає міжнародну трасу М-06 / Е-40 і національну Н-17 Львів - Луцьк з міжнародними трасами М-09, М-10, М-11, які забезпечують сполучення між Україною та Польщею.
На дорозі передбачено будівництво 3 естакад із залізобетонних конструкцій довжиною, відповідно, 191 м, 551 м і 332 м. На перетині з дорогами міжнародного і національного значення передбачено будівництво дворівневих транспортних розв'язок. На перетині міжнародної дороги М-09 Львів - Рава-Руська планується повна розв'язка за типом «лист конюшини».
Як повідомлялося, 31 липня Гройсман заявив, що Україна активно долучається до розвитку транспортного коридору Балтія - Чорне море "Go Highway" (Гданськ-Одеса) та реконструює ділянки дороги від Львова до Одеси.