Через блокування NewsOne відкрито кримінал

ZIK 5

Блокування телеканалу NewsOne наразі знято, однак правоохоронці повідомляють про відкриття кримінальної справи в зв’язку з перешкоджанням роботі журналістів.

Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті телеканалу.

Зазначається, що виконавчий продюсер каналу Василь Голованов зустрівся з представниками комітету Верховної Ради з питань свободи слова та представниками Нацполіції.

«На даний момент блокування як таке знято і проїзд відновлено, але блокпост, встановлений перед телеканалом, люди в камуфляжі і балаклавах, елементи загороджень, залишилися. Ми вважаємо, що це психологічний тиск. Роботу ділового центру відновлено», – розповів Голованов.

За його словами, блокуванням телеканалу керували представники «Братства Корчинського».

Заступник начальника слідчого управління поліції Києва Руслан Дударець в свою чергу зазначив, що поліція на даний момент знає організатора, але встановлює безпосередніх учасників шляхом аналізу відео і допиту свідків.

«Відкрито кримінальну справу. Попередня кваліфікація – самоуправство. Після встановлення всіх обставин дії будуть кваліфікуватися відповідним чином – перешкоджання роботі журналістів», – сказав поліцейський.

За словами Дударця, блокуванням телеканалу на місці керували менші за рангом члени «Братства Корчинського».