Авто Гітлера в США продадуть з аукціону

АСН 10
Авто Гітлера в США продадуть з аукціону
Авто Гітлера в США продадуть з аукціону

В американському місті Скоттсдейл (штат Арізона) 17 січня аукціонний будинок Worldwide Auctioneers виставить на торги парадний автомобіль канцлера нацистської Німеччини Адольфа Гітлера. Десять відсотків від суми, вирученої з продажу цього автомобіля, піде на освітні проекти для просвіти людей щодо небезпеки націонал-соціалізму.

Йдеться про унікальний автомобілі Mercedes-Benz 770K Grosser Offener Tourenwagen 1939 року випуску. Парадну машину Адольфа Гітлера оснащено куленепробивним вітровим склом, вона приводиться в рух 7,7-літровим двигуном потужністю 230 кінських сил, що дозволяє розвивати швидкість до 160 км/год. Через броньовані пластини вага автомобіля становить майже п'ять тонн, а витрата палива - 38 літрів на 100 кілометрів.

Автомобіль Гітлера, аукціон, Mercedes-Benz 770K

Саме на цьому автомобілі Гітлер у 1940 році провів у Берліні парад перемоги над Францією. Після капітуляції Німеччини автомобіль Гітлера перейшов у розпорядження американської армії, а потім потрапив до рук приватної особи і неодноразово зміював власників. Ім'я нинішнього власника розкішного Mercedes-Benz 770K Grosser Offener Tourenwagen аукціонний будинок тримає в секреті.