СБУ не внесли друга Путіна до санкційного списку

Сегодня 1
СБУ не внесли друга Путіна до  санкційного списку

Російський олігарх Аркадій Ротенберг і його компанія "Міндобрива" відсутні в переліку фізичних та юридичних осіб, щодо яких введено санкції в Україні через відсутність пропозицій з боку СБУ. Про це йдеться у відповіді на депутатський запит Сергія Лещенка і в копії звернення, пише "Економічна правда".

"Відповідно до закону "Про санкції" РНБО розглядає питання про застосування, скасування, внесення змін до санкцій виключно на підставі пропозицій Верховної Ради, президента, Кабміну, Нацбанку, Служби безпеки України", – заявили в секретаріаті РНБОУ.

Рішення про застосування персональних економічних та інших обмежувальних заходів російським підприємствам хімічної промисловості та пов'язаних з ними українських компаній РНБО ухвалила на підставі пропозицій СБУ.

12 квітня 2018 року президентом Порошенко було висловлено підтримку санкцій, введених Сполученими Штатами Америки щодо юридичних та фізичних осіб, пов'язаних з російською агресією проти України, і офіційно заявлено про синхронізацію найближчим часом українського та американського санкційних режимів.

Як повідомлялося, 2 травня РНБО України запровадило персональні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) щодо юридичних та фізичних осіб, пов'язаних з російською агресією проти України, а також щодо яких уряди США і країн ЄС застосували відповідні рішення.