Україна продовжить виконувати програму МВФ - Данилюк

Сегодня
Україна продовжить виконувати програму МВФ - Данилюк

Україна має намір продовжувати виконання програми Міжнародного валютного фонду (МВФ) щодо розширеного кредитування, незважаючи на складність переговорів про виділення наступного траншу. Про це заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк, який перебуває з українською делегацією в США на щорічних зборах МВФ та Світового банку, передає "Укрінформ".

"Ми цінуємо наше співробітництво з МВФ і Світовим банком, а ті, хто намагається зараз спотворити це, просто грають проти інтересів України", – підкреслив Данилюк і закликав партнерів не звертати уваги на такі "спекуляції".

За словами міністра, Україна не має наміру припиняти свою участь в програмі МВФ.

"Ми маємо намір не те, щоб продовжувати, а успішно виконати програму з МВФ для того, щоб 2019 року, після її завершення, мати сильну і успішну економіку", – підсумував політик.

Нагадаємо, раніше Данилюк заявляв, що п'ятий транш від МВФ в розмірі 1,9 млрд доларів Кабмін очікує до кінця цього року. При цьому експерти налаштовані далеко не так оптимістично і запевняють, що Україна не встигне отримати транш МВФ до кінця 2017 року.

ДОВІДКА

14 вересня МВФ озвучив поточні вимоги до України. Виконання завдань за планом реформ дасть країні можливість отримати п'ятий транш у рамках програми розширеного фінансування (EFF).