Суд взяв під домашній арешт заступника міністра оборони Павловського

Новое Время
Суд взяв під домашній арешт заступника міністра оборони Павловського

Солом'янський районний суд Києва обрав заступнику міністра оборони Ігорю Павловському запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Як повідомляє Hromadske, під час засідання було допитано свідків з боку захисту: начальника служби тилу Збройних сил України генерала-майора Івана Гаврилюка та полковника Володимир Сударенка.

За даними телеканалу 112 Україна, під час засідання Павловському ставало зле кілька разів. Під час одного з приступів його з судової зали вивели медики, а суддя оголосила 15-хвилинну перерву.

Нагадаємо, що 11 жовтня було затримано заступника міністра оборони України Ігоря Павловського, директора Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства Володимира Гулевича та ще двох службовців міністерства.

Їх підозрюють в причетності до корупційної схеми щодо розтрати державних коштів в сумі понад 149 млн грн при закупівлі палива для Міністерства оборони України.

Міністр Полторак, коментуючи затримання свого заступника, заявив, що йому немає куди тікати з України, бо в Росії проти Павловського відкриті три кримінальні справи за участь в АТО і у нього навряд чи є гроші, щоб втекти в інші країни.