Забрали і гроші, і машину: як у Кривому Розі майстерно обкрадають людей

Канал 24 1
Забрали і гроші, і машину: як у Кривому Розі майстерно обкрадають людей

Продати свою автівку Лілія та Григорій Маздори вирішили через весілля доньки. Сім'ї були потрібні гроші, тож повезли машину на місцевий авторинок, де купує і продає машини увесь Кривий Ріг. Там їм одразу запропонували вигідну угоду.

Читайте також: Вас чекає дорогий ремонт: власники авто в Києві отримали погрози від шахраїв

Віддавши машину та усі документи, Григорій Маздор отримав 2,5 тисячі доларів. Та вже наступного дня йому почали надзвонювати перекупники. Вони вимагали повернути гроші, бо начебто виявили, що машина куплена незаконно і не зареєстрована належним чином.

Працівники площадки сказали, що машина неправильна. Просили 4 дні і тоді вони розберуться з господарем. Ти ж розумієш, казали мені, що потрібно повернути кошти за машину, нотаріуса і так далі, – зазначив він.

Довірливий криворіжець повівся на вмовляння шахраїв і повернув гроші. Згодом йому повідомили – ані машини, ані коштів за неї не повернуть. Мовляв, в будь-який момент його може зупинити поліція, забрати авто та ще й оштрафувати.

Щоб уникнути проблем із законом, запропонували чоловіку поки що взяти іншу машину з майданчика. І, звісно, доплатити різницю у вартості. Але усі вони були задорогі, тому чоловік відмовився. Далі мали домовитись, як вийти з ситуації.

Але за кілька днів донька потерпілого побачила у місті їхню машину. А за кермом – уже новий власник.

Чому у поліції не хотіли приймати заяву за фактом шахрайства – дивіться у сюжеті.