Сьогодні у Раді знову спробують приступити до розгляду держбюджету-2018 (видео)

Дзеркало Тижня 2
Сьогодні у Раді знову спробують приступити до розгляду держбюджету-2018 (видео)

У порядку денному відкликання законопроекту про антикорупційний суді і медреформа для села.

У вівторок, 14 листопада, Верховна Рада приступить до розгляду проекту державного бюджету на 2018 рік, спробує відкликати законопроект про Антикорупційний суд і затвердити у другому читанні медичну реформу для сільської місцевості.

Депутати почнуть роботу з розгляду блоку аграрних законопроектів. Зокрема про основні засади органічного виробництва та оптимізацію використання сільгоспземель.

Потім депутати спробують включити до порядку денного сесії законопроекти про санкції проти ухильників від сплати аліментів; законопроект про космічну програму України, а також про призначення 25 грудня ще одним вихідним днем в Україні у зв'язку з католицьким різдвом.

Також сьогодні Верховна Рада вчергове спробує відкликати проект закону "Самопомочі" про Антикорупційні суди.

До обіду у другому читанні розглянуть питання медреформи в сільській місцевості, а також про надання психіатричної допомоги.

Вечірнє пленарне засідання планують розпочати з розгляду змін до Бюджетного кодексу та проекту держбюджету на 2018 рік, а також перейменувати дев'ять населених пунктів.

Читайте також: Рада схвалила в першому читанні новий закон про приватизацію

Нагадаємо, на поточному пленарному тижні Верховна Рада може проголосувати за дострокове припинення повноважень народних депутатів В'ячеслава Костянтинівського ("Народний фронт") та Олени Бабак ("Самопоміч").

 

За матеріалами: DT.UA / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter