"Надзвичайно небезпечна провокація": Порошенко відреагував на візит Путіна в окупований Крим

Новое Время 1

Президент України Петро Порошенко заявив, що сьогоднішній візит президента РФ Володимира Путіна в анексований Крим є провокацією.

Про це Порошенко сказав під час зустрічі з президентом Австрії Александером Ван дер Белленом, повідомляє телеканал 112 Україна.

"Ми маємо надзвичайно небезпечну провокацію, коли сьогодні президент Росії Путін, напередодні виборів, навмисно їде на окуповану територію, відвідує Сімферополь, Севастополь і саме тому надзвичайно важлива єдина позиція всього світу про невизнання виборів президента РФ на території окупованого Криму", - сказав український президент.

Він також заявив про необхідність запровадження санкцій проти організаторів виборів окупованому Криму.

"Ми будемо приділяти велику увагу, щоб ці вибори на території Криму не були визнані світом, щоб там не було спостерігачів, щоб в тому числі, ті, хто бере безпосередню участь в організації цих "виборів", були притягнуті до відповідальності і в тому числі і до застосування санкцій проти зазначених осіб", - додав він.

Путін 14 березня має намір приїхати в анексований Крим. Під час поїздки Путін відвідає Севастополь, будівництво Керченського моста, а також аеропорту Сімферополь.