На Донбасі депутат допомагав бойовикам

Сегодня 2
На Донбасі депутат допомагав бойовикам

СБУ затримала колишнього депутата Великоновосілківської райради Донецької області, який підозрюється в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України. Про це повідомляє СБУ.

За даними відомства, в травні 2014 тоді ще діючий депутат організував і провів мітинг серед жителів селища Велика Новосілка.

"Зловмисник публічно звертався із закликами до відокремлення регіону від України і створення фейкової "ради ДНР". Після провального референдуму депутат втік з селища і тривалий час переховувався від правоохоронців у південно-східних регіонах України, де намагався налагодити свій бізнес", – розповіли в СБУ .

Зловмисника затримали в Запорізькій області. Триває досудове слідство.

Нагадаємо, держсекретар США озвучив умови для Росії щодо України. Тіллерсон заявив, що антиросійські санкції не будуть скасовані до повного виведення російських військ з України.

Як раніше говорив спецпредставник США по Україні Курт Волкер, рішення по Донбасу приймає Путін, але він ще не визначився. Він розраховує, що в переговорах з Росією вийде досягти домовленості по Донбасу, яка влаштує всі сторони.