Керувати космосом в Україні буде головний конструктор КБ Південне

Новое Время 4
Керувати космосом в Україні буде головний конструктор КБ Південне

Переможцем конкурсу уряду на посаду глави Державного космічного агентства України (ДКАУ) визнаний головний конструктор і начальник конструкторського бюро з системного проектування ракет і ракетних комплексів державного підприємства КБ Південне (Дніпро) Павло Дегтяренко.

Про це за підсумками конкурсу повідомляє Інтерфакс-Україна.

Всього в урядовому конкурсі брали участь дев’ять кандидатів. Чинний в.о. глави космічного відомства Юрій Радченко, екс-глава ДКАУ (серпень 2015-липень 2016) Любомир Сабадош, перший заступник глави ДКАУ Олександр Голуб не набрали прохідний бал для участі в етапі співбесіди.

Дегтяренко набрав найбільше балів за підсумками трьох етапів конкурсу: тесту, ситуаційного завдання, а також співбесіди.

Згідно з оновленою в квітні процедурою Дегтяренка ще має затвердити Кабінет міністрів. Раніше керівника цього відомства визначав прем’єр та подавав на затвердження уряду.

В управлінні Агентства знаходиться 26 підприємств і організацій космічної галузі.

За даними ДКАУ, одним із пріоритетних завдань вітчизняної ракетно-космічної галузі на найближчу перспективу визначено старт практичної реструктуризації держпідприємств галузі.