НАЗК заперечує звинувачення колишньої співробітниці й подає на неї до суду

Еспресо.TV

Брифінг екс-керівника Департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя Національного агенства з питань запобігання корупції Ганни Соломатіної є фактом поширення недостовірної інформації

Про це повідомляє прес-служба НАЗК

"У зв’язку з цим Національне агентство найближчим часом направить до суду позовну заяву з вимогою спростування оприлюдненої сьогодні, 14 листопада 2017 року, недостовірної інформації. Позовна заява буде подана до суду відповідного району м. Києва за місцем реєстрації відповідача", - йдеться у повідомленні.

Окрім того, поширену інформація екс-співробітниці НАЗК назвали особистою атакою на Наталію Корчак, членів та колектив Національного агентства та "спробою дискредитації успішно розпочатої антикорупційної реформи в Україні".

Разом з тим, керівництво НАЗК звертається до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) із закликом розпочати розслідування того, про що заявила Соломатіна.

  • 14 листопада голова департаменту фінансового контролю НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила главу НАЗК Наталію Корчак у фальсифікації висновків перевірки декларацій. За її словами, вона передала ці матеріали до Національного корупційного бюро (НАБУ).
  • Соломатіна також заявила, що НАЗК перебуває під впливом Адміністрації президента і що в агентстві фальсифікують перевірки електронних декларацій чиновників.
  • Після цього у НАБУ заявили, що почали досудове розслідування щодо можливого одержання чиновниками агентства з питань запобігання корупції неправомірної вигоди в особливо великих розмірах, поєднаної з вимаганням.
  • Президент Петро Порошенко засудив "інформаційну війну" між НАБУ та НАЗК.