Із 20 листопада військова прокуратура частково втратить дієздатність – Матіос

5 канал 1
Із 20 листопада військова прокуратура частково втратить дієздатність – Матіос

Вже з 20 листопада 2017 наявні правоохоронні органи не матимуть права працювати над злочинами, віднесеними до компетенції ДБР. Про це на брифінгу повідомив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

"З 20 числа слідчі органів прокуратури Нацполіції, Служби безпеки і військової прокуратури, не будуть мати права, за законом, проводити ту роботу, яка покладена на них як українським суспільством, так і законодавство", – наголосив він.

"Дуже з великим жалем констатувати, що цю роботу з 20 числа, якщо законодавець до цього числа, не прийме будь-які зміни про продовження наших повноважень, то з 20 числа їх робити не буде ніхто. Щодня ми реєструємо провадження про військові злочини", – наголосив Матіос.

"Кожен працівник військової прокуратури повернув грошей – 12 млн грн. Це якщо перерахувати результати їхньої діяльності. Повернув 250 га землі внаслідок застосування положень представницької діяльності, звернення до суду і судових позовів по поверненню земель Міноборони. Повернув кожен нерухомого майна, квартир і приміщення, в тому числі будинок Сікорського в Києві загальною вартістю на одного працівника військової прокуратури 4,2 мільйона гривень".

"Крім того, військова прокуратура на даний момент і до 20 числа (листопад – 5.UA) являється єдиним органом у державі, який має в своїй структурі управління, що може коментувати злочини проти людства і розслідує злочини, які вчиняють на сході України та анексії Криму", – наголосив Матіос.