В "ЛНР" визнали: іншого варіанту, крім повернення до складу України, не існує

Експрес
В

Фейкова "Луганська народна республіка" повинна повернутися до складу України. Однак територія, яка сьогодні знаходиться під контролем окупантів, має отримати самостійність в рамках держави.

З такою заявою виступив так званий "виконуючий обов'язки міністра закордонних справ "ЛНР" Владислав Дейнего. Його заяву цитують російські ЗМІ.

Дейнего апелює до того, що повного розриву з Києвом не потерпить світове співтовариство. За словами сепаратиста, "ЛНР" взяла на себе відповідні зобов'язання, підписавши мінські угоди.

"Однак всю логіку процесу потрібно вибудовувати виходячи з того, що території ЛНР і ДНР повинні мати самостійність в рамках держави Україна. Нам треба вийти на цей рівень взаємодії з Києвом для того, щоб отримати визнання європейське, визнання світове. Ми повинні йти цим шляхом", - цитують росЗМІ Дейнего.

При цьому він не пояснив, про яке визнання може йти мова, якщо "ЛНР" стане частиною України.

Другою причиною Дейнего назвав тиск міжнародної спільноти:

"Іншого варіанту (крім повернення до складу України) на сьогодні не існує, ми не можемо зараз протистояти світовій спільноті. Воно не сприймає таких випадів (проголошення незалежності) і, відповідно, буде застосовувати в тому числі і силові методи, щоб припинити такий образ дій ".

За словами сепаратиста, в "ЛНР" готові навіть відмовитися від нинішньої назви. За його словами, фейкова "республіка" може іменуватися ОРДЛО (окремі райони Донецької і Луганської області), як того вимагає Україна.

"Назва не завжди є ключовою. Україна називає нас так, як їй подобається, і так, як їй намалювали європейські партнери. Бог з ними. Давайте поки що в міжнародних документах будемо погоджуватися з тим найменуванням, яке для нас придумали європейці", - підсумував Дейнего.