Порошенко в красивому ролику привітав військових напередодні Дня захисника: опубліковано відео

Сегодня
Порошенко в красивому ролику привітав військових напередодні Дня захисника: опубліковано відео

Президент України Петро Порошенко напередодні Дня захисника України привітав військовослужбовців з професійним святом. Відповідне відео опубліковане на його сторінці в Facebook.

Він висловив слова подяки військовослужбовцям за героїзм і мужність, самопожертву і доблесть, патріотизм і вірність присязі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Порошенко оцінив гречку в нових сухпайках для ЗСУ: опубліковане відео

"Найміцніше залізо в нашій армії те, з якого зроблені наші воїни. 200 тисяч пройшли через шість хвиль мобілізації. Це близько 100 тисяч зараз добровольцями пішли служити на контракт. 130 тисяч воїнів з бойовим досвідом внесені до мобілізаційного резерву. І в разі загострення ситуації готові швидко повернутися в лад. Це армія, яку підтримує весь український народ. Це по-справжньому народна армія", – заявив Порошенко в відеоролику.

Нагадаємо, в минулому році глава держави також підготував привітання для українців за допомогою яскравого відеоролика.

Як заявляв влітку нинішнього року Петро Порошенко, Збройні сили України до кінця цього року отримають на озброєння модернізовані танки Т-72.

Зазначимо, що в зв'язку Дня захисника, який припадає на суботу, 14 жовтня, стало відомо про додатковий вихідний день для українців.