Під Львовом господар морив коня голодом і тримав на вулиці в сніг, мороз і спеку

Сегодня
Під Львовом господар морив коня голодом і тримав на вулиці в сніг, мороз і спеку

Небайдужі мешканці селища Брюховичі під Львовом в одному з приватних дворів виявили змарнілого і запущеного коня і відразу повідомили про це в поліцію.

"Тварина стояла серед купи сміття, виглядала худою і знесиленою, страждала від спраги. Поки не було господаря, ми набрали їй в знайдену у дворі миску трохи води", – розповіла інспектор першого батальйону Патрульної поліції Львівської області Анна Бурда.

Як розповіли сусіди, тварина так стояло на вулиці більше року, і в сніг, і в спеку, і навіть в 20-градусні морози. Слідчо-оперативна група поліції зафіксувала це правопорушення. Потім на місце події приїхали зоозахисники, дочекалися власника і запропонували забрати тварину. Після тривалих переговорів чоловік погодився, а патрульні взяли у власника коня розписку про передачу. Зараз конячка Зірочка в безпеці, їй надають кваліфіковану допомогу.

Раніше ми писали, що суд призначив шість місяців арешту для Дмитра Кияниці за жорстоке поводження з тваринами. Чоловік бив свого кота, прив'язавши його до дерева шлангом. Це побачили сусіди, викликали поліцію. Кота відвезли в лікарню, – там у нього діагностували поламані ребра, кістки і таз.

Також повідомлялося, що відео, на якому двоє молодих людей знущаються над кошеням, миттєво розійшлося по мережі. Садисти були швидко ідентифіковані – ними виявилися 18-річна переселенка з Луганська Любов Таропіна і 20-річний житель Луцька Юрій Гнатюк. Втім, правоохоронні органи зацікавило не тільки жорстоке поводження з твариною – виявилося, луганчанка підтримує самопроголошені "республіки", а лучанин має незакриту судимість.