Нардеп Висоцький: Народний депутат Німченко звинуватив мене у підготовці замаху на Медведчука

Гордон 3
Нардеп Висоцький: Народний депутат Німченко звинуватив мене у підготовці замаху на Медведчука

На засіданні комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Верховної Ради народний депутат від Опозиційного блоку Василь Німченко звинуватив свого колегу з "Народного фронту" Сергія Висоцького в підготовці замаху на бізнесмена Віктора Медведчука.

Про це Висоцький написав у Facebook.

Комітет розглядав напад на знімальну групу програми "Схеми" людей, нібито пов'язаних із Медведчуком.

"Тільки що на комітеті народний депутат Німченко звинуватив мене у підготовці замаху на Медведчука! Ось це я каратель!" – наголосив нардеп.До цього Висоцький заявив, що приходом на комітет Німченка Медведчук сам себе викриває.

"На засідання прийшов поплічник Медведчука нардеп Німченко. Співавтор одіозного законопроекту про "міжтериторіальне об'єднання Донбас". Медведчук присутністю Німченка на комітеті викриває сам себе", – зазначив нардеп.Журналіст програми "Схеми" Михайло Ткач повідомив, що охорона Медведчука перешкоджала роботі знімальної групи "Радіо Свобода" 7 листопада.

"Біля VIP-термінала аеропорту Київ люди, які постійно охороняють прильоти і вильоти Віктора Медведчука, люди в масках і балаклавах перешкоджали нашій законній журналістській діяльності. Били ліктями, штовхали, робили підніжки, у оператора двічі вибили камеру з рук", – заявив Ткач.

За його словами, авто знімальної групи з реєстратором заблокували, щоб перешкодити зняти приліт літака Медведчука з Росії та його вихід із термінала.

Журналісти опублікували відео інциденту. За фактом перешкоджання роботі знімальної групи відкрито кримінальне провадження.

Журналіст програми "Схеми" Наталія Седлецька повідомила, що напередодні виходу сюжету, присвяченому Медведчуку, адвокати Медведчука надіслали в редакцію лист із погрозами.