Путін сам зробив співпрацю з ним неможливою - екс-конгресмен США

Дзеркало Тижня 1
Путін сам зробив співпрацю з ним неможливою - екс-конгресмен США

За словами лояльного до Трампа республіканця, американський президент і його команда не можуть порозумітися з Кремлем з вини російської сторони.

 Президент Росії Володимир Путін зробив неможливою співпрацю з ним. І навіть президент США Дональд Трамп не заперечує, що російський лідер зробив дурні вчинки.

Про це на саміті YES в Києві сказав 50-й Спікер Палати Представників Конгресу США і лояльний до нинішнього американської адміністрації політик Ньют Гінгріч.

"Він винайшов гібридну війну, влаштував кібератаки, втручався у чужі політичні процеси. І в Україні все це особливо добре видно. Ми зараз маємо величезну проблему, яку створив саме Путін. Але я не бачу можлиовсті якогось дипломатичного підходу чи рішення у найближчій перспективі. Російський периздент дав зрозуміти, що виживання його режиму вимагає радикальної зміни у зовнішній політиці. Так, Трамп говорив, що можна спробувати порозумітися з Путіним. І цей його настрій тривав аж 30 днів. А потім він зрозумів, що це не працює. Навіть Тіллерсон, який добре знає росіян, не зміг добитися зрушень", - сказав Гінгріч.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Путін пропонував Трампу налагодити відносини між США і РФ. При цьому російська сторона висунула свої умови для дружби.

За матеріалами: DT.UA / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter