Голова Ради Федерації не побачила логіки в миротворцях на кордоні РФ

АСН 1
Голова Ради Федерації не побачила логіки в миротворцях на кордоні РФ
Голова Ради Федерації не побачила логіки в миротворцях на кордоні РФ

Голова Ради Федерації Російської Федерації Валентина Матвієнко після зустрічі зі спікером Меджлісу Туркменії Акджою Нурбердиєвою заявила, що не бачить ніякої логіки у пропозиції Державного департаменту США розмістити миротворців ООН на україно-російському держкордоні в Донбасі. Про це 17 вересня повідомляє російське агентство ТАСС.

«Логіки в цій пропозиції я не бачу. Президент РФ дав доручення МЗС звернутися в ООН з запитом щодо розміщення миротворців на Донбасі. Йдеться про те, що на лінії зіткнення в Донбасі працює місія ОБСЄ і їм потрібні миротворці для забезпечення безпеки. Якщо спостерігачі ОБСЄ будуть не тільки на лінії зіткнення то, природно, миротворці ООН будуть супроводжувати їх по всій території, забезпечуючи безпеку. Іншого сенсу в миротворцях немає», - заявила Матвієнко.

За словами голови Ради Федерації РФ, якщо хтось починає диктувати інші умови, то вони не розуміють, що відбувається в зоні конфлікту на Донбасі.

«Там є українська сторона, однак там є і сторона Донецька і Луганська, які мають право голосу і свою позицію. А ті, хто хоче оточити цих жителів республік колючим дротом і знищити, то їхній задум ні не пройде», - підсумувала Матвієнко.