Кабмін збільшив матеріальну допомогу для сімей загиблих військових

Дзеркало Тижня 4
Кабмін збільшив матеріальну допомогу для сімей загиблих військових

Сім'ї усіх військовослужбовців зрівняли в правах.

Кабінет міністрів України збільшив одноразову матеріальну допомогу з 500 до 750 прожиткових мінімумів сім'ям загиблих військовослужбовців під час виконання обов'язків військової служби або внаслідок захворювання, пов'язаного з виконанням ним зобов'язань. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу.

Таким чином, уряд збільшив суму допомоги сім'ям загиблих на службі військових із 800 тис. грн до 1,2 млн грн виходячи з прожиткового мінімуму на 1 січня 2017 року – 1,6 тис. грн.

У той же час розмір допомоги сім'ї у разі загибелі військового при виконанні зобов'язань та резервістів, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори залишився колишнім - 500 прожиткових мінімумів.

Кабмін також збільшив одноразову допомогу з 250 до 400 прожиткових мінімумів тим, хто отримав інвалідність із встановленням I групи, з 200 до 300 прожиткових мінімумів - II групи, з 150 до 250 прожиткових мінімумів – III групи.

Читайте також: Порошенко внесе до Ради законопроект про створення військового суду одночасно з антикорупційним

Зазначимо, що раніше Кабінет міністрів збільшив одноразову матеріальну допомогу сім'ям загиблих військових під час проведення АТО з 500 до 750 прожиткових мінімумів для працездатних громадян.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter