Бойовики забороняють населенню залишати окупований Донбас

Сегодня 1
Бойовики забороняють населенню залишати окупований Донбас

Командування бойовиків на Донбасі підсилює режим контролю за населенням окупованих територій. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Зокрема, розповіли в розвідці, розширено перелік категорій громадян, яким забороняється виїзд на підконтрольні уряду України території.

"З початку лютого заборона на виїзд поширена і на осіб, які залучаються до виконання господарських робіт і в якості обслуговуючого персоналу в т.зв. "органах влади" і "силових структурах" окупаційних адміністрацій. З цією метою співробітниками ФСБ РФ складаються списки зазначеної категорії громадян для їх затримання при спробі перетину лінії розмежування", – відзначили в ГУР.

Нагадаємо, тіла загиблих військових були знайдені в будинку, де вони тимчасово проживали.

Раніше повідомлялося, що за підрахунками військових психологів, близько сорока тисяч ветеранів АТО потребують психологічної реабілітації. Так званий посттравматичний синдром починає проявлятися через два роки після повернення з фронту.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Росія зовсім не прагне до врегулювання конфлікту на Донбасі, не хоче бачити там міжнародних миротворців і робить все, щоб затягувати час.