Синові Януковича відмовили у компенсації збитків за його збанкрутілий банк

Новое Время
Синові Януковича відмовили у компенсації збитків за його збанкрутілий банк

Печерський районний суд Києва залишив без задоволення позовні вимоги Олександра Януковича до Національного банку України про відшкодування збитків у розмірі 1,6 млрд грн.

Про це повідомили у прес-службі НБУ.

У матеріалах суду йдеться, що син Янукович у серпні цього року вимагав від НБУ відшкодування збитків у зв'язку з виведенням з ринку Всеукраїнського банку розвитку (ВБР), акціонером якого він є.

Відзначимо, що суд прийшов до висновку про відсутність підстав для задоволення позову.

Нагадаємо, 25 січня Печерський райсуд Києва задовольнив клопотання Генпрокуратури і наклав арешт на грошові кошти Олександра Януковича, які, за даними слідства та Держфінмоніторингу, 10 січня 2017 року були не перераховані Всеукраїнського банку розвитку (ліквідації; власником був Олександр Янукович) в Міжнародний інвестиційний банк (основний акціонер - Петро Порошенко).

Пізніше банк Порошенко відхрестився від перекладу грошей сина Януковича .

У березні Печерський районний суд зняв арешт з 312,5 млн грн Олександра Януковича.

11 серпня син Віктора Януковича - Олександр подав позов проти Національного банку України про відшкодування збитків


Публічне акціонерне товариство Всеукраїнський Банк Розвитку (ВБР) - колишній комерційний банк, створений 24 квітня 2009 року з головним офісом в Києві, був бізнесом сім’ї Януковича.

Засновники: Олександр Янукович і Валентина Арбузова, до останього єдиним власником банку був старший син колишнього президента України Віктора Януковича - Олександр Янукович.

Правління очолювала Валентина Арбузова, мати колишнього глави НБУ Сергія Арбузова.