Я не хочу прокинутись у Венесуелі, – нардеп про збільшення повноважень Нацгвардії

ZIK 3

Збільшення повноважень органів правопорядку дають можливість жорстко застосовувати спеціальні засоби, щоб люди наступного разу навіть не думали виходити на протест. І таке залякування населення є абсолютно законним.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного ток-шоу «Прямим текстом» (щочетверга о 21:30 на телеканалі ZIK) розповіла народний депутат України Олена Сотник.

«Насправді, за законопроектом, який повинен суттєво збільшити повноваження Національної гвардії, стоїть багато чого, зокрема страх. Такі повноваження можуть бути використані для державного перевороту. Нехай це буде не Аваков, буде інший міністр внутрішніх справ», – вважає Олена Сотник.

Тобто, за її словами, збільшення повноважень Нацгвардії є додатковою загрозою суверенітету держави.

«Такі повноваження можуть просто бути використаними для того, щоб люди перебували в страху. Я не хочу одного дня прокинутися в Мінську або Венесуелі, або, не дай Бог, в Північній Кореї. Хто не знає, нехай відкриє YouТube і подивиться, як зараз у Венесуелі борються з протестами. Це відео буде ілюстрацією цього закону», – пояснює народний депутат.

Також вона зауважила, що такі повноваження дають можливість жорсткого застосування спеціальних засобів для того, щоб люди наступного разу навіть не подумали вийти на протест.

«І таке залякування населення є абсолютно легальним та легітимним. Скажу чесно, на Майдані мені весь час було страшно. А от ви уявіть, коли це «страшно» додатково підсилюється абсолютно законними речами, тобто в поганих руках це може бути повернуто в будь-який бік. І мене лякає, що політики, яких реально били на Майдані, чомусь вважають, що це не може ніколи повторитися», – каже народна обранка.