Поспред Росії при ООН пригрозив відповіддю на ультиматум Британії

Канал 24
Поспред Росії при ООН пригрозив відповіддю на ультиматум Британії

Він також пригрозив відповіддю Росії на ультиматум Великобританії.

"Від нас вимагають зізнатися в злочині протягом 24 годин. Ми не дозволимо розмовляти з нами мовою ультиматумів. Попереджаємо, все це не залишиться без відповіді. Ми вимагаємо пред'явити матеріальні докази російської причетності", – заявив Небензя.

За його словами, така поведінка Британії - "нагнітання істерики" та "інформаційна війна".

Великобританія офіційно підтвердила застосування в отруєнні Скрипаля нервово-паралітичного газу "Новачок". При цьому представник Росії заперечує розробку цієї речовини в Росії. Він переконує, що цю "хімічну формулу" також знають в Британії і США.

"Ми готові до розслідування, нам нема чого боятися і приховувати. Також пропонуємо звертатися до технічного секретарю ОЗХЗ (Організація із заборони хімічної зброї) в проведенні незалежного лабораторного аналізу", – сказав Небензя.

Нагадаємо, 4 березня у британському місті Солсбері отруїли колишнього російського військового розвідника Сергія Скрипаля. Разом з ним було отруєно і його 33-річну доньку Юлію. 12 березня прем'єр-міністр Британії Тереза Мей заявила, що Скрипаль міг бути отруєним розробленою Росією бойовою нервово-паралітичною речовиною. Того ж дня Мей в ультимативній формі зажадала від Москви до кінця 13 березня пояснень у зв'язку з інцидентом.

Хто такий Сергій Скрипаль? Колишній полковник ГРУ Росії, де в 2006 році його засудили за звинуваченням у шпигунстві на користь Великобританії. У 2010 році Скрипаля звільнили і вислали на Захід в рамках обміну звинуваченими в шпигунстві.