Директор львівського «Привокзального ринку» відповів на звинувачення чиновників Садового

ВГОЛОС 2

Директор «Привокзального ринку» Віталій Гужва відповів на заяви чиновників Львівської міської ради стосовно того, що ТОВ «Привокзальний» ринок потрібно передати у комунальну власність.

Про це він розповів у ексклюзивному інтерв’ю кореспонденту «Вголосу».

«Земельна ділянка, на якій розташовано Ринок, була закріплена за Товариством на праві користування ще у 2001 році на підставі відповідного Договору оренди. Коли у 2011 році термін дії відповідного Договору добіг до кінця, ми в установленому законом порядку звернулись до ЛМР із проханням продовжити його дії. Але до сьогоднішнього дня розгляд даного питання блокувався чиновниками Львівської міської ради під різними надуманими приводами, незважаючи на те, що усі необхідні документи вчасно були подані товариством»,- сказав Віталій Гужва.

Також директор Віталій Гужва розповів, що ТОВ «Привокзальний» на території ринку на праві власності належать об’єкти нерухомого майна загальною площею близько 4 тисяч квадратних метрів.

«Окрім цього Товариству на праві оренди належать приміщення так званого м’ясного корпусу площею близько 2,5 тисяч квадратних метрів, щодо яких ще у 2009 році Львівською міською радою Товариству було надано дозвіл на приватизацію шляхом викупу. Однак, незважаючи на наявність такої ухвали, а також низки рішень судів різних інстанцій, які зобов’язують ЛМР виконати власне ж рішення та укласти з Товариством відповідний договір купівлі-продажу даних приміщень, чиновники Львівської міської ради всіляко ухиляються від виконання цих рішень», - наголосив директор «Привокзального».

«Натомість за вказівкою Садового було створено цю робочу групу. Вони три роки пропрацювали і не напрацювали жодного рішення. Не було зроблено ніяких кроків задля врегулювання конфлікту. А буквально у п’ятницю, 1 грудня, робоча група Львівської міської ради вирішила скасувати ухвалу Львівської міської ради про надання згоди на приватизацію від 2009 року!!! На яких підставах? Що це як не рейдерство?», - додав Віталій Гужва.

Повний текст журналістського розслідування: «Комунальна афера»: як ЛМР вкупі з медведчуківцями «віджимає» у підприємців ринок «Привокзальний».