У дитячій лікарні Тернополя сталася пожежа, одна особа постраждала

Новое Время 5
У дитячій лікарні Тернополя сталася пожежа, одна особа постраждала

У середу, 14 лютого, в Тернополі сталася пожежа в міській дитячій комунальній лікарні, у результаті один медичний працівник постраждав.

Як повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій, пожежа виникла в підвальному приміщені одного із корпусів, горіли матеріли в архівному приміщенні. Орієнтовна площа пожежі становила 30 кв.м.

За словами рятувальників, дим швидко поширився приміщеннями лікарні, існувала загроза отруєння чадним газом. Тому було прийнято рішення про евакуацію пацієнтів та персоналу.

Персонал лікарні оперативно перевів 107 дітей в незадимлені приміщення, решту евакуювали рятувальники.

"Пожежники за допомогою спецзасобів врятували 18 осіб, з них 17 дітей та одного медичного працівника, яка постраждала внаслідок пожежі. Вивели на свіже повітря 31 дитину та 60 дорослих", - йдеться в заяві ДСНС.

Внаслідок пожежі працівниця архіву 1951 року народження отримала опіки пальців та отруїлася чадним газом, її госпіталізовано.

Наразі пожежу в лікарні повністю ліквідовано. Причини та матеріальні збитки встановлюються.

Нагадаємо, що 12 лютого у студентському гуртожитку № 4 Ужгородського національного університету сталася пожежа, через сильне задимлення з будівлі евакуювали 300 студентів.