"Нафтогаз" домовився про співправцю з голландською та французькою компаніями

Еспресо.TV

Компанія НАК "Нафтогаз України" підписала меморандум про співробітництво з голландською компанією Gasunie і французькою GRTgaz

Про це повідомив головний комерційний директор холдингу Юрій Вітренко, передає УНІАН.

У меморандумі йдеться про співпрацю у використанні української газотранспортної системи.

"Ми підписали меморандум з двома провідними європейськими операторами: голландською Gasunie і французькою GRTgaz", - сказав Вітренко.

Топ-менеджер "Нафтогазу" зазначив, що компанія веде переговори вже з 4 іноземними компаніями, а також інвестиційним банком.

"Ми вже ведемо розмову не з двома компаніями - Snam і Eustream, а тепер ще й з Gasunie і GRTgaz. Плюс ми найняли інвестиційний банк Rothschild, який активно працює над структуруванням самого процесу пошуку і залучення міжнародного партнера", - додав Вітренко.

Чиновник поснив, що в подальшому буде проведено конкурс (щодо вибору європейського партнера, якого буде залучено до управління українською ГТС. Умови конкурсу мають бути узгоджені з Кабміном. Остаточне рішення приймає парламент.

За словами Вітренка, голландська Gasunie вважається однією з кращих європейських компаній з точки зору організації роботи. За її участі було створено найбільш ринок газу в Європі.