На Львівщині створили один із найбільших у Східній Європі Центр для підготовки військових підрозділів

ВГОЛОС 1

Сьогодні, 15 вересня, на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Міністр оборони України Степан Полторак відкрив новий Центр імітаційного моделювання.

Цей центр є одним із найсучасніших та найбільших тренувальних комплексів такого типу у Східній Європі, повідомляє кореспондент Вголосу.

У ньому проводитимуть командно-штабні комп’ютерні навчання, впроваджуватимуть у підготовку підрозділів сучасні інформаційні технології, а у підготовку підрозділів ЗСУ – системи конструктивного, віртуального, інструментального моделювання.

«Реформування ЗСУ неможливе без сучасної інфраструктури та навчально-матеріальної бази, - зазначив Степан Полторак. - Центр імітаційного моделювання є одним із найкращих у плані методики навчання та технічного оснащення. З початку агресії ми починали з персональної підготовки кожного військовослужбовця. Згодом, у 2016-17 рр, приступили до підготовки підрозділів та штабів і органів управління. Тепер у командирів різних ланок в органах військового управління буде можливість повністю моделювати різні ситуації, перевіряти дії кожного військового та коригувати рівень його підготовки. Тут моделюватимуть ситуації в зоні АТО і на навчальних полях центру відбуватиметься практична підготовка. Це перший такий центр створений в Україні завдяки допомозі американських колег».