Мер Одеси: у таборі "Вікторія" основна увага приділялася безпеці

Українська правда
Мер Одеси: у таборі

Мер Одеси Геннадій Труханов заявляє, що при будівництві дитячого муніципального табору "Вікторія", в результаті пожежі в якому загинуло 3 дітей, основна увага приділялася безпеці.

Про це він сказав у неділю під час зустрічі з батьками учасників хореографічного ансамблю "Адель", діти з якого проживали в згорілому корпусі табору "Вікторія", передає "Думська".

"Ми побудували найкращий табір, основну увагу я приділяв безпеці. Все, що сьогодні говорять політики, мені дуже неприємно як батькові й дідусеві... В експлуатацію ми все передали в робочому стані", - заявив мер.

Фото "Думської"

Відносно неробочої пожежної сигналізації, Труханов сказав: "На питання, чому вона не працювала, нам дадуть відповідь експерти. Якби я знав, що з нею проблеми, заходи були б вжиті. І тепер вони будуть найжорсткіші щодо винних. Ми нікого не будемо виправдовувати і ховати. Ми не знімаємо з себе відповідальність".

Батьки в свою чергу зажадали провести незалежну оцінку решти корпусів табору, оскільки, за їхніми словами, в згорілій будівлі не було просочення підлоги, вода в душах билася струмом.

Видання повідомляє, що на вулиці біля центру дитячої творчості на вулиці Балківській, де проходила зустріч, зібралося близько тридцяти активістів патріотичних організацій.

Перед початком заходу до міського голови підійшов активіст зі знімаючим телефоном в одній руці та упаковкою яєць в іншій. Представники муніципальної охорони забрали яйця. Особливого ​​опору активіст не чинив.

Після завершення зустрічі, коли мер виходив з будівлі, до нього намагався підбігти "автомайданівець" Віталій Устименко. Муніципали з бійкою відтіснили активістів. Під час зіткнення роздавилися курячі яйця, які, як виявилося, Устименко теж приніс із собою.

Як відомо, в ніч на 16 вересня у дитячому таборі "Вікторія" в Одесі згоріла двоповерхова дерев'яна будівля. В результаті загинуло троє дітей. Також до лікарні доставлено двоє дітей.

Відкрите кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 270 ККУ "Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки".

Як повідомляв у суботу радник начальника ГУ Нацполіціі в Одеській області Руслан Форостяк, підозру оголошено двом посадовим особам дитячого закладу - директору і відповідальному за пожежну безпеку, ці особи затримані в порядку ст. 208 КПК.

Мер Одеси Геннадій Труханов відсторонив від посади голову Київської райадміністрації Одеси Володимира Сушкова, директора табору Саркісяна і його заступника, який відповідав за пожежну безпеку закладу.

Директор департаменту освіти Олена Буйневич сама подала у відставку.

Ввечері 16 вересня біля мерії Одеси пройшов мітинг у зв'язку з пожежею в дитячому таборі "Вікторія", активісти штурмували будівлю.