Світовий банк підкреслив важливість земельної реформи в Україні

5 канал 1
Світовий банк підкреслив важливість земельної реформи в Україні

Віце-президент Світового банку Сиріл Мюллер у ході зустрічі з міністром фінансів Олександром Данилюком підкреслив важливість впровадження земельної реформи в Україні для подальшого економічного розвитку, повідомляє Міністерство фінансів України.

"Сиріл Мюллер підкреслив важливість розпочатих Україною реформ та необхідність впровадження земельної реформи для подальшого економічного розвитку", – повідомили в Мінфіні за підсумками зустрічі, що відбулася 12 жовтня, в рамках щорічних зустрічей МВФ і Світового банку у Вашингтоні.

Зазначається, що у ході зустрічі учасники обговорили перебіг реформ і співпрацю України зі Світовим банком, а також висловили впевненість, що Світовий банк і надалі залишиться надійним партнером України на шляху до сталого розвитку.

Олександр Данилюк наголосив на важливості участі Світового банку у процесі реформ, спрямованих на модернізацію та структурну перебудову української економіки.

Зі свого боку, Сиріл Мюллер підкреслив важливість розпочатих Україною реформ та необхідність впровадження земельної реформи для подальшого економічного розвитку.

"Зараз Україна та Світовий банк спільно працюють над десятками проектів. Кожен з них сприяє обміну досвідом, створенню нових робочих місць і зміцненню фінансової системи країни", – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв 5.UA, Світовий банк поліпшив прогноз зростання ВВП України у 2018 році до 3,5%.

Дивіться також фотогалерею за темою: