Ватажок бойовиків «ДНР» Захарченко повідомив новий перл

АСН
Ватажок бойовиків «ДНР» Захарченко повідомив новий перл
Ватажок бойовиків «ДНР» Захарченко повідомив новий перл

Ватажок терористів так званої «ДНР» Олександр Захарченко назвав «окупацією регіону за сприяння американців» можливе введення миротворців на Донбас. Про це повідомили сайти сепаратистів.

«Якщо такі розмови йдуть, то це на рівні марення. Нас, зрозуміло, ніхто не поважає ... Це неповага, в першу чергу, до України ... Це буде Африка, в яку заходить контингент, і президент цієї держави буде під охороною окупаційних військ », – повідомив своє бачення колишній продавець курятини на ринку Донецька.

Нагадаємо, в травні Захарченко вже «порадував» користувачів соцмереж відмінним знанням як історії, так і географії. Він розповідь про прабабусю, яка потрапила в концтабір «Рейк'явік» у роки Великої Вітчизняної війни в 1941 році. «Моя прабабуся в 41-му потрапила в полон, пройшла Бухенвальд, Освенцим, Рейк'явік. У Рейк'явіку була звільнена американцями », – заявив Захарченко.

Пізніше сепаратистам довелося повідомити, що Захарченко помилився з назвою. Він мав на увазі концтабір для жінок «Равенсбрюк», який знаходився в 90 км від Берліна.

Також читайте наші найцікавіші новини у ASN Telegram, Facebook та Twitter