Канал "Україна": "Головна тема" і "Події тижня" - кращі програми на ТБ з початку року

Сегодня
Канал

"Головна тема" з Оленою Кот за 11 лютого стала кращою програмою на українському телебаченні з початку року. За аудиторією старше 18 років (міста з населенням в 50 тис. Чоловік і більше) частка проекту сягнула 23,12%, а рейтинг – 10,80%. Аудиторія випуску склала майже 5,7 млн українців.

У неділю, 11 лютого, випуск суспільно резонансного проекту "Головна тема" був присвячений актуальним питанням пенсійної реформи.

Автор і ведуча Олена Кот разом з експертами в студії з'ясовували, кому чекати підвищення пенсії в цьому році, як збільшити розмір нарахувань і хто має право на перерахунок пенсії.

photo

Друге місце в топі програм зайняв інформаційно-аналітичний проект каналу "Україна" "Події тижня" з Олегом Панютою, який отримав такі показники: частка – 22,58%, рейтинг – 9,83%.

Тиждень 5-11 лютого став рекордним для каналу "Україна", починаючи з 2014 року. За аудиторією старше 18 років (міста з населенням в 50 тис. осіб і більше) середня частка склала 16,19%, а рейтинг – 3,07%.

Дивіться "Головну тему" в ефірі каналу "Україна" о 20:00 одразу після інформаційно-аналітичного тижневика "Події тижня" з Олегом Панютою.