Кузьменко про звільнення Труханового: Сьогодні ще кілька десятків або сотень українців приймуть рішення виїхати з країни

Гордон
Кузьменко про звільнення Труханового: Сьогодні ще кілька десятків або сотень українців приймуть рішення виїхати з країни

Рішення Солом'янського районного суду Києва відпустити мера Одеси Геннадія Труханова на поруки народного депутата від Блоку Петра Порошенка Дмитра Голубова підштовхне українців до виїзду з країни. Таку думку у Facebook висловив журналіст, колумніст видання "ГОРДОН" Євген Кузьменко.

"Сьогодні ще кілька десятків/сотень українців ухвалить рішення виїхати з країни. У мене все", – написав він.Сьогодні суд відпустив Труханова на поруки народного депутата від Блоку Петра Порошенка Дмитра Голубова. Прокуратура клопотала про тримання його під вартою із заставою в розмірі 50 млн грн.

За версією слідства, Труханов причетний до схеми із завдання збитків місцевому бюджету Одеси. У вересні 2016 року Одеська міськрада придбала будівлю заводу "Краян" за 185 млн грн у приватної структури, яка на початку 2016 року купила її на аукціоні, організованому ліквідатором підприємства, за 11,5 млн грн. Отримані від міської влади кошти фірма-продавець спробувала перерахувати компанії з ознаками фіктивності, стверджують у НАБУ.