Відсторонення Єгора Соболєва з посади голови комітету підтримали депутати від БПП, "Народного фронту", Опозиційного блоку "Відродження" і Радикальної партії

Гордон
Відсторонення Єгора Соболєва з посади голови комітету підтримали депутати від БПП,

Парламентський комітет із питань протидії корупції на засіданні в середу проголосував за відставку свого керівника, депутата від "Самопомочі" Єгора Соболєва. Про це повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

За відсторонення Соболєва проголосувало 12 нардепів:

  • Іван Мирний та Сергій Дунаєв – Опозиційний блок;
  • Михайло Ланьо – "Відродження";
  • Андрій Немировський, Ігор Артюшенко, Тетяна Ричкова, Іван Мельничук, Юрій Буглак, Олег Барна – Блок Петра Порошенка;
  • Костянтин Матейченко і Юрій Савчук – "Народний фронт";
  • Ігор Попов – Радикальна партія.

Утрималися – сам Соболєв і нардеп від "Народного фронту" Юрій Тимошенко.

Проголосували проти нардеп від БПП Сергій Лещенко, Ігор Луценко ("Батьківщина"), а також позафракційні депутати Дмитро Добродомов, Юрій Дерев'янко, Олег Осуховський, Володимир Парасюк, Борислав Береза та Віктор Чумак.

Сьогодні народні депутати України від фракцій Блоку Петра Порошенка, "Народного фронту" та "Відродження" ініціювали процедуру відставки Соболєва та визнали його роботу незадовільною.

Згідно із законом "Про комітети Верховної Ради України", голову комітету можуть обрати або усунути депутати парламенту, проголосувавши за відповідну постанову.

Голову комітету можуть відкликати з посади за його заявою або в разі незадовільної роботи на посаді, а також з інших причин, які унеможливлюють його подальше перебування на посаді.