Минулої доби на Донбасі бойовики 27 разів обстріляли українські позиції

iPress.ua
Минулої доби на Донбасі бойовики 27 разів обстріляли українські позиції

В результаті обстрілу жоден український воїн не постраждав, йдеться в повідомленні прес-центру штабу АТО у Facebook.

На Луганському напрямку незаконні збройні формування активізувалися в темний час доби. Якщо вдень було зафіксовано єдиний обстріл позицій ВСУ з 120-мм мінометів в районі Новолуганского, то ввечері противник неодноразово з 82-мм мінометів, гранатометів і стрілецької зброї вів вогонь по оборонним укріпленням української армії. З гранатометів противник обстріляв захисників Травневого і Новоолександрівки, а з легкого піхотного озброєння - захисників Лобачова та Станиці Луганської.

На Донецькому напрямку у світлий час доби гарячіше всього було на Приазов'ї. Тут НВФ з мінометів різних типів і зброї меншого калібру неодноразово обстрілювали ряд населених пунктів на підступах до Маріуполя, зокрема Водяне і Старогнатовку. По захисниках Широкіно, крім того, стріляв танк. З гранатометів і стрілецької зброї бойовики вели вогонь по позиціях ВСУ в районі Гнутово.

Увечері епіцентр протистояння від Азовського моря змістився в передмістя Авдіївки. Захисників цього прифронтового міста агресор неодноразово обстрілював з усього наявного арсеналу піхотного озброєння і мінометів.

Нагадаємо, Всесвітня продовольча програма, що є підрозділом ООН, призупинить надання продовольства та іншої гуманітарної допомоги жителям України, яких зачепив конфлікт на Донбасі.