Чотири негігієнічні звички, яких слід уникати

Сегодня
Чотири негігієнічні звички, яких слід уникати

Дослідники з Університету Клемсона оцінили гігієнічність деяких поширених звичок. Виявилося, що багато хто з них здатні привести до інфікування різними захворюваннями, часто досить важкими.

Їжа, піднята з підлоги. Існує думка, що якщо їжу, що впала на підлогу, підняти протягом 5 секунд, вона не встигне забруднитися. Фахівці стверджують, що це не так. Навіть через одну секунду після падіння їжа буде заражена мікроорганізмами з підлоги. Особливо легко піддається забрудненню волога їжа, яка впала на землю або килим.

Вживання торта, на якому задули свічки. Вчені провели експеримент: шматки пінопласту покрили шоколадом і встановили на них свічки. Потім попросили добровольців задути свічки. В результаті виявилося, що кількість мікроорганізмів на поверхні шоколаду збільшилася в 14 разів.

Спільне використання одного посуду з соусом. Іноді кілька людей макають шматочки їжі в один і той самий посуд з соусом, відкушують від них і багаторазово повторюють дію. У такому випадку кількість бактерій в соусі збільшується в 2-5 разів.

Гра пив-понг. Популярна серед молоді гра Beer Pong становить неабияку небезпеку для здоров'я. В її ході учасники намагаються потрапити м'ячиком для пінг-понгу в келих з пивом. На таких м'ячиках мешкає безліч мікроорганізмів, і всі вони потрапляють в пиво гравців.

Нагадаємо, раніше медики розповіли, чому небезпечно носити взуття без шкарпеток.