Голосування закону "Про нацбезпеку" має бути наступного тижня у вівторок або в четвер, - Пашинський. ВIДЕО

Цензор.НЕТ 4

Як передає кореспондент Цензор.НЕТ, про це після засідання повідомили глава Комітету Сергій Пашинський і секретар Комітету Іван Винник.

...

"Президентський законопроект ми очікуємо у вівторок в сесійній залі. У понеділок ми зберемося для того, щоб формально фінально проголосувати редакційні зауваження до першого читання. Їх буде роздано депутатам, вони будуть на сайті Верховної Ради. І депутати свідомо, коли голосуватимуть президентський законопроект за основу, розумітимуть, які додаткові комітетські правки вносяться до першого читання. Щоб ми не порушували регламент. (...) Президентський законопроект, взятий за базу, за основу, думаю, буде у вівторок консенсусно, за підтримки багатьох фракцій парламенту, а можливо і всіх, підтриманий", - заявив Винник.

Він також додав, що депутати, які мають зауваження до проекту закону вже можуть подавати свої правки.

"Робоча група вже зараз намагатиметься їх розглянути, щоб у першому читанні за основу було прийнято законопроект авторства Президента, який максимально відповідає очікуванням як суб'єкта правозаконодавчої ініціативи, наших західних партнерів, так і депутатів, які хочуть взяти участь у його вдосконаленні", - повідомив Винник .

У свою чергу заступник голови фракції "Народний фронт", голова Комітету з питань національної безпеки та оборони Сергій Пашинський заявив: "Робоча група напрацює рекомендації, які напрямки ми в цьому законі до другого читання поправлятимемо. Наприклад, однозначно включатимемо енергетичну безпеку, однозначно розширюватимемо блок про військово-промисловий комплекс, однозначно враховуватимемо поправки інші. Щодо Служби безпеки України, наприклад. (...) Наша мета як комітету не хаос зробити і п'ять тисяч правок, а Верховній Раді пояснити: ось блоки, ось ми за них проголосували, і в рамках цих блоків давайте рухатимемося. (...) До першого читання ми хочемо застовпити ті частини, які, на нашу думку, ми зобов'язані застовпити. Ми як комітет, сподіваюся, в понеділок все закінчимо, а голосування буде у вівторок або в четвер".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3055591