Світовий банк планує розширити фінансову підтримку реформ в Україні

Finance.UA 5
Світовий банк планує розширити фінансову підтримку реформ в Україні

Президент групи Світового банку Джим Ен Кім зазначив, що в банку шукають можливості розширення фінансової підтримки реформ, що проводяться в Україні.

Про це він сказав під час зустрічі з головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм, передає прес-служба Ради.

“Коли ми досягли ліміту можливого кредитування України, ми обмінялися певними зобов’язаннями з європейськими інституційними банками з тим, щоб ми могли дати більше коштів Україні. Зараз ми додатково шукаємо можливості звільнити ті чи інші ресурси для того, щоб направити їх в Україну”, – сказав він.

Так, Кім назвав важливими сферами реформування для подальшого отримання інвестицій охорону здоров’я, земельну реформу і боротьбу з корупцією. На думку президента групи Світового банку, підвищення прозорості та відкриття ринку землі збільшить інвестиції в Україну.

“Прихід інвесторів в цей сектор приведе до підвищення продуктивності. Для мільйонів людей – власників паїв і ділянок це додаткові доходи від оренди, це дасть можливість наповнити бюджет і вивільнити кошти, які можна буде направити на інші напрямки, зокрема, на охорону здоров’я”, – додав він.