На службу до Нацгвардії у серпні додатково призвуть тисячу осіб

ZIK 1
Фото: Урядовий портал
Фото: Урядовий портал

В Україні з 1 серпня розпочнеться додатковий набір строковиків на службу у військових частинах Нацгвардії. По всій Україні призвуть тисячу осіб віком від 20 до 27 років.

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив Львівський обласний військовий комісар Олександр Тіщенко.

Він наголосив, що додатковий набір до Нацгвардії не пов’язаний з подіями на Сході і не є повноцінним призовом. «Щодо проходження служби, нічого не змінено: всі пільги і виплати будуть виплачені, все те саме, нічого нового. Просто був недобір на Нацгвардії, тому внесли зміни і зараз призивають на строкову службу 1000 чоловік. На нашу область випало 53 особи», – зазначив Олександр Тіщенко.

Головний військовий комісар повідомив, що на Львівська область уже має 53 охочих пройти військову службу в лавах Національній гвардії. Усі вони служитимуть у двох військових частинах у Львові протягом 1,5 року (особи з вищою освітою протягом року) і до зони АТО відправлені не будуть.

Додатковий призов розпочнеться 8 серпня, і після того, як молодих людей відправлять до військових частин, буде призупинений, і у повній мірі відновиться уже у жовтні.