Якщо КНДР чинитиме провокації в нашу сторону, ми здатні знищити її, - президент Південної Кореї Мун Чже Ін

Цензор.НЕТ
Якщо КНДР чинитиме провокації в нашу сторону, ми здатні знищити її, - президент Південної Кореї Мун Чже Ін
Про це повідомляє Yonhap, інформує Цензор.НЕТ.
Глава Південної Кореї заявив, що про діалог із КНДР не може бути й мови, якщо Пхеньян продовжуватиме провокації.
"Попри осуд і попередження міжнародної спільноти, а також резолюцію Ради Безпеки ООН, Північна Корея знову здійснила пуск балістичної ракети. Я суворо засуджую і висловлюю обурення з приводу цих провокацій із Півночі", - заявив Мун Чже Ін, додавши, що в такій ситуації про діалог із КНДР не може бути й мови.
Президент Південної Кореї також заявив, що його країна здатна захистити себе.
"У випадку, якщо Північна Корея чинитиме провокації проти нас або нашого союзника, ми в змозі знищити і зробити її нездатною відновитися після цього", - підсумував Мун Чже Ін.

Нагадаємо, сьогодні, 15 вересня, Північна Корея запустила ще одну ракету неопізнаного типу з Пхеньяна, яка пролетіла над територією Японії і впала в Тихому океані біля острова Хоккайдо.

Південна Корея запустила власну балістичну ракету "Хенмі-2" у відповідь на запуск КНДР.

Влада КНДР опублікувала вчора, 14 вересня, заяву, в якій погрожувала ядерними ударами США і Японії, зазначивши, що Японія більше не потрібна, а також вимагала "розпустити некорисний Радбез ООН" через жорсткість санкцій.

12 вересня Рада безпеки ООН одноголосно проголосувала за введення нових санкцій проти Північної Кореї після шостого і найбільшого ядерного випробування Пхеньяна. У відповідь на санкції в Пхеньяні не тільки не відмовилися від розвитку ядерно-ракетної програми, а й пообіцяли її прискорити.

Постпред Росії при ООН Василь Небензя заявив, що наполягатиме на розгляді Радою безпеки ООН методів політичного впливу на КНДР, запропонованих Росією і Китаєм, виступивши проти санкцій тиску.